| Helenna a întrebat:

Cum pot modifica o poza normala (in culoare) sa fie in alb-negru, dar vreau ca fata sa-mi fie alba iar parul si restul din camera(spatiul unde e facuta poza ) sa fie negru. Ma puteti ajuta? Mentionez ca am un program de modificat poze Photoscape, dar nu stiu sa-l folosesc chiar asa bine.

1 răspuns:
| sorina_1401 a răspuns:

Uite aici http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html ai 10 siteuri in care poti modifica poza incercale pe toate si vezi cu care te descurci mai bine. succes