| andrabella a întrebat:

Cum pot sa dau sa aflu creditul la telekom sunt pe cartelă? dau *100# si 1234 si nu imi zice exact cate minute mai am, mesaje nimic. Dau si *123*1# si *123*2# si nu se schimb valorile... ma poate ajuta cineva va rog dau funda am pus o optiune de 5 euro. Am încercat sa iau legătură cu un operator si nu merge nu imi face legătură. Multumesc, astept mesajul vostru.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La toate retelele, calcularea si indicarea creditului si ale minutelor ramase se face la intervale de 3-10 ore, deci nu te astepta la rezultate schimbate instant (calculele in timp real ar necesita servere uriase si foarte costisitoare).

| Felys a răspuns:

*134# iti va spune cati euro mai ai pe cartela in acel moment

| andrabella explică (pentru Felys):

Numerge nu imi zice cate minute sms am

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Buna, e foarte simplu, apelezi *134#.
O zi buna, pa pa