| simo80 a întrebat:

Buna,cum pot sa setez pe Facebook sa nu imi apara lista de prieteni? Adica sa nu vada nimeni lista, pentru ca apare ca este personalizat, adica pot vedea doar eu, dar cand altcineva imi vede profilul arata prietenii comuni si nu vreau nici asta.Mersi!

Răspuns Câştigător
| paulica2003 a răspuns:

Poti sa faci si asa sa nu vada nici prietenii comuni, dar dupa aceea nu o sa mai vada nimeni nici pozele tale, doar tu straight face. Trebuie sa setezi la Privacy Only me si Custom Privat Only Me... doar asa se poate.

8 răspunsuri:
| paulica2003 a răspuns:

Dai la Setari Profil si dai click pe Edit, selectezi JUST ME sau doar eu tongue. Si astfel vei rezolva aceasta problema!

| simo80 explică (pentru paulica2003):

Am dat dar tot pot vedea altii cine sant prieteni comuni reestul listei de prieteni il vad doar eu dar cei comuni nu se poate modifica? mersi

| paulica2003 a răspuns (pentru simo80):

Mersi pentru fundita big grin

| Georges_Ionut_1993 a răspuns (pentru paulica2003):

Ajutati.ma si pe mine va rog din contră nu imi vad lista de prieteni ce sa fac nu pot vorbi cu nimeni pe facebook ajutati-ma

| Georges_Ionut_1993 a răspuns (pentru paulica2003):

Va rog ajutati.ma si pe mine de ce nu imi pot vedea prietenii pe facebook

| paulica2003 a răspuns (pentru simo80):

Poti sa faci si asa sa nu vada nici prietenii comuni, dar dupa aceea nu o sa mai vada nimeni nici pozele tale, doar tu straight face. Trebuie sa setezi la Privacy Only me si Custom Privat Only Me... doar asa se poate.

| Georges_Ionut_1993 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu cum sa faci dar mie dimpotriva nu imi apare lista cu prieteni de azi dimineata ce sa fac va rog ajutati-ma

| Rata_Ana_Anka_1985 a răspuns:

Cum pot sa fac sa nu vada nimeni lista de prieteni nimeni de cat eu

| Rata_Ana_Anka_1985 a răspuns:

Cum pot sa fac sa nu vada nimeni lista de prieteni nimeni de cat eu :::::::::