| Amely21 a întrebat:

Cum pot șterge un mesaj astfel încât să dispară și de pe mailul destinatarului?
În cazul în care nu a deschis încă mesajul
Se poate? Ofer funda, dacă mă ajutati!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala! Nu poti sterge un mesaj trimis! Asta ar insemna sa ai drept sa intri in posta lui. Doar daca-i stii parola poti face asta. Pe vremuri era o extensie a lui Chrome cu care se putea face asta dar Chrome si-a eliminat multe extensii care erau potentiale purtatoare de virusi si, in general, nu mai incurajeaza extensiile care fac ceva ilegal (downloadare filme, muzica, etc).

| whatevernvm a răspuns:

Nu se poate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| mihai69 a răspuns:

+1 la răspunsul corect: NU poți.

| AwGenetix a răspuns:

De fapt... poti. Doar ca poti sterge continutul emailului. El va ramane acolo la destinatar ca un email gol.

| AlexaGamer a răspuns:

Buna!
1. este usor intra pe Gmail dupa intra la persoana la care i-ai dat mesaj
2. acolo scrie eu, Mail si mai in dreapta scrie ''Mesaje primite''
3. da click pe banda aia unde scrie ''Mesaje primite''
4. va scrie undeva Mail Delivery Subsystem nu-i asa? asa ca tot in pozitia aia doar ca mai la dreapta de tot vei vedea data cand ai trimis-o si ora, dupa va fi o steluta, o sageata si dupa 3 puncte deci dai click stanga pe punctele acelea.
5. dupa ce ai dat click acolo iti va arata niste lucruri de exepmlu iti zic cateva dintre acestea,, raspunde,,,, redirectioneaza,,,, printeaza,, si mai cam pe la mijloc putin foarte putin mai sus scrie,, Sterge acest mesaj,, deci dupa l-ai sters dand un simplu click.

Te rog sa faci cum ti-am spus dupa toate indicatiile de mai sus, si sa-mi dai un comentariu daca ti-a mers si daca a fost util.
O zi buna sa ai big grin

| Amely21 explică (pentru AlexaGamer):

Și dispare și de la el?

| AlexaGamer a răspuns (pentru Amely21):

Da daca stergi si faci corect cum ti-am spus sunt sanse de 60 la suta sa se stearga si la cealalta persoana si 40 la suta sa nu se stearga eu asa stiu si am procedat asa mi-au zis niste prieteni ca nu au vazut mesajul pe care i le-am trimis fiindca l-am sters.

| Amely21 explică (pentru AlexaGamer):

Păi îl șterg. dar se șterge doar de la mine. nu?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Amely21):

Desigur ca nu!