| brokxy a întrebat:

Cum pot testa daca un spray paralizant de pe net este chiar paralizant? laughing Fara sa imi dau in ochi, adica imi e frica sa nu fie ceva fake si sa nu fie paralizant cu adevarat.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Avand in vedere ca substantele iritante puse in aceste sprayuri sunt relativ ieftine... nu prea le falsifica, pentru ca il costa pe producator recipientul sub presiune si etichetarea lui mai mult decat zeama din interior, eu zic ca nu sunt fake. Ca unele sunt mai puternice decat altele, asta da, e adevarat.

| TheWhiteDemons a răspuns:

La temperatura camerei este alb, în stare solidă; rămâne stabil la încălzire; are solubilitate redusă în apă dar se dizolvă în solvenți organici. Are presiunea vaporilor joasă, fiind în general dispersat ca aerosol.Citeste si compozitia.

| AndreiGOL a răspuns:

Nu sunt fake daca pui putin pe perete nu mai pota sta in camera aia iti ustura ochii si nasu si cred ca nu ii convine la nas si ochii mai ales daca iti dai in ochii rolling on the floor

| raresMgrasuu a răspuns:

Salbe sanse sa fie fake, daca vrei sa il testezi dă in camera si stai putin si vezi daca lăcrimezi nu imcerca pe un caine sau asa ceva dupa cum a zis gabicoo