| anonim_4396 a întrebat:

cum se pot sterge intrebarile vechi de pe propriul cont TPU? big grin

Răspuns Câştigător
| alexandra_8523 a răspuns:

Dai din stanga sus, de la numele tau pe "Intrebarile mele" si acolo iti apar intrebarile. Si dai "sterge" pe butonul rosu.

| Carrie1 a răspuns (pentru alexandra_8523):

Da, asa credeam...doar ca nu aparea nicio optiune de stergere, dar am reusit pana la urma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna. dai acolo unde apare poza ta si scrie numele tau (in coltu drept) si scrie (intrebarile mele) dai click si dupa iti apar intrebarile iar dedesubt un buton rosu pe care scrie (sterge)