| AngelBlondy1 a întrebat:

Cum sterg programul Babylon din calculator? Vreau sa nu imi mai apara pagina de internet asa cum mi o face Babylonul?

3 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Intra in Control Panel apoi in Internet Options, si scrie www.google.ro,apoi da pe apply si ok. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza-l, mergi in Control Panel, Add or Remove Programs.
Daca nu este acolo descarca de aici HijackThis:
http://free.antivirus.com/hijackthis/
Instaleaza-l, scaneaza cu el apoi salvezi logul si continutul acestuia mi-l dai pe privat.
Dupa verificare ma uit in el si iti spun ce anume sa bifezi sa deturnezi programul respectiv.
Atentie - Nu bifa nimic de capul tau!

| maria5 a răspuns:

Salut...dai la startin dreapta pe control penel... apoi dai pe add or remove programs.iar in acea lista cauti programul pe care vrei sa il stergi(dai clik si iti scrie langa change remove). fundita?