| Stefania a întrebat:

Cum trebuie sa fac femeia sims si barbatul sims sa se casatoreasca ...in sims 3?

6 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Ei, asta-i buna, vezi ca te parasc la TPU ca vrei sa-ti faci temele pe net. Pai cum altfel decat indemnandu-i sa flirteze si sa-si faca avansuri romantice.

| private09love a răspuns:

Buna!

Ca sa te casatoresti trebuie sa aveti o relatie buna adica sa o iubeasc.ca s-o ceri in casatorie dai pe Romantic>Propouse to marriage si sunteti logoditi iar daca vreti sa va casatoriti dai tot asa si scrie marriage mi se pare si dai click si va casatoriti. Trebuie sa fiti logoditi ca sa va casatoriti.

Sper ca ai inteles!

| Teils a răspuns:

Buna! Mai intai trebuie sa aiba o relatie foarte buna. sa faca Wohoo, dupa care pui barbatul sa dea engage (sa se logodeasca), dupa care poti sa ii si casatoresti happy

| AndreeaLz a răspuns:

Pai dureaza putin dar... eu daca erau singuri si nu aveau prieten/prietena

i-am pus flirt de multe ori apoi kiss de multe ori apoi propose going streaddy { sau ceva de genu ca nu stiu cum se scrie } apoi propose mariage si dupa te intreaba daca vrei partty sau nu

sper ca te-am ajutat... funda?puppy dog eyes

| AndreeaLz a răspuns:

Pai eu i-am pus sa flirteze pana m`a lasat sa ii faca sa se sarute... apoi am dat kiss pana cand am putut da propose going stready { sau nu stiu cum se scrie} apoi propose mariage dupa care alegi petrecere sau pivat { daca faci privat sa iei boxe mari si mere din alea lungiwinking}

P. S. daca nu merge... dupa kiss sa ii pui sa faca bebe sau whoowhoowinkingwinking Fundita?puppy dog eyes

| Selena2008 a răspuns:

Ca sa te casatoresti trebuie sa aveti o relatie buna adica sa o iubeasc.ca s-o ceri in casatorie dai pe Romantic>Propouse to marriage si sunteti logoditi iar daca vreti sa va casatoriti dai tot asa si scrie marriage mi se pare si dai click si va casatoriti. Trebuie sa fiti logoditi ca sa va casatoriti.