| Pufulete33 a întrebat:

big grin Eu as vrea sa imi stiu parola cea veche de la vechiul cont.Fiindca eu mi-am facut altul fiindca nu mai stiam email-ul si parola, iar acum tot incerc sa aflu care e. Poate ma puteti ajuta confused Imi amintesc perfect numele de utilizator..ata.crying Ce sa fac? As mai putea sa imi recuperez vechiul cont? Funda love struck

1 răspuns:
| HyTeZz a răspuns:

Heii,da poti, inainte de a te loga dai pe butonul "Am uitat parola" scrii acolo ce trebuie. funda big grin