| Mariamaria55 a întrebat:

Dacă cumpăr cu cardul ceva online, la banca îmi poarte arata câți bani am scos la comanda și datele comenzii gen?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca la banca ai dat adresa de e-mail iti apare comanda facuta. Daca nu, in momentul platii iti vine un SMS din care rezulta ca vrei sa platesti suma de... la cutare, si daca esti de acord este un cod pe care il bagi pe PC (e in SMS) si abia atunci se face plata. Acel SMS constituie si o dovada ca ai platit.

| ℓαυяα a răspuns:

Îți apare in extrasul de cont suma plătită și magazinul la care ai plătit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe orice extras de cont îți va apărea suma și numele companiei către care ai făcut plata

| Rd79 a răspuns:

Datele comenzii nu, dar suma, data si numele companiei da.

| LeXiBaBy a răspuns:

Da iti arată magazinul și suma care a fost extrasa din contul tau