| alexandruvalcea a întrebat:

Buna daca descarc metin2 de pe metin2.ro are virusi?

Răspuns Câştigător
| enul a răspuns:

Nu nu are virusi, pentru ca e a 4 a oara cand il descarc si nu are, in plus am pus acum antivirusul sa scaneze downloadul si nu are virusi, iti garanteaz am un antivirus bun, descaracl linistit, sper ca te-am ajutat, mert fundita?winking

7 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Normal nu ar trebui să aiba viruşi. Da` totuşi ai putea sa-i dai o scanarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are virusi... Eu il am si nu are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are pentru ca atunci cand l-am downloadat dupa 3 lumi s-a stricat computeru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,îţi garantez că nu.Eu l-am descărcat fără antivirus şi nimic nu s-a schimbat, de pe ro.Dar chiar fără antiviruswinking

| uoiza a răspuns:

Nu , deloc

| denisuka_6255 a răspuns:

Da nu are virusi dar daca ai anti vira e si mai binebig grin eu am antivira