| Marcela46 a întrebat:

Buna!
Daca duc la amanet un telefon nou nout cati bani imi da pe el?

10 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Poti merge cu el sa intrebi cat ti-ar da pe el. Insa nu iti recomand, o sa primesti mai nimic pe el. Vinde-l pe olx happy

| andrabella a răspuns:

Ce telefon

| Marcela46 explică (pentru andrabella):

Telefon mobil Vision Touch VT-Inspire, 8GB, Dual SIM, Albastru

| andrabella a răspuns:

100 de lei maxim 150 mai mult nu primesti

| andrabella a răspuns:

100 lei iei am vazut telefonul

| Anonim0506 a răspuns:

Conteaza ce marca e

| TacaPaca a răspuns:

Ce-ar fi sa e duci sa intrebi

| PanaitAnaSofia a răspuns:

Depinde de telefon, dar nu recomand, îți va da 75% din valoarea lui.Îți recomand,dacă mai ai garanția, să-l duci înapoi, dacă tot e nou-nouț. Totuși, dacă nu poți, vinde-l pe olx happy Multă baftă îți doresc!

| razvanvlad1993 a răspuns:

Costa 300 ron pe eMAG deci vei primi nu mai mult de 100 ron la amanet.

| Andreipanti a răspuns:

Dipinde ce telefon ii da cred ca iti da 80 la suta din valoarea lui