| goochee a întrebat:

Daca ma duc la Dedeman si cumpar ceva voluminos, pot sa aduca ei comanda la adresa mea? Cu plata.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca platesti transportul!

| GouDidodino a răspuns:

Transport gratuit ai la comenzi de peste 1500 de lei

| danaieladaniela a răspuns:

DA dar cred ca transportul trebuie platit.

| mngzx a răspuns:

Cred ca daca faci o comanda de vreo 250-500 lei, transportul e gratuit

| GouDidodino a răspuns (pentru mngzx):

Nu, nu este gratuit la 500 de lei

| DedemanSuportClienti1992 a răspuns:

Bună ziua,
Compania Dedeman vă pune la dispoziție serviciul de livrare a mărfii la domiciliu. Mai multe detalii puteți găsi pe site la adresa: https://www.dedeman.ro/ro/livrare-a-marfii.html
De asemenea, pentru informații suplimentare puteți apela Serviciul Suport Clienți Dedeman la numărul unic de contact 0234/525.525 sau pe email la adresa suportclienti@dedeman.ro.
O zi cât mai bună!
Echipa DEDEMAN

| Scurtu89 a răspuns:

Da au transport nu știu daca e gratuit asta trebuie întrebat.

| Scurtu89 a răspuns:

Da au dar nu știu daca cu plata sau fara trebuie întrebat.