| Niculina_Malina_1998 a întrebat:

daca merg cu avionul si vreau sa imi iau si iepurile cu mine ce acte imi trebuie? trebuie sa-i pun si cip?

1 răspuns:
| rijkaard a răspuns:

In primul rand ai nevoie de iarba proaspata caci fara iarba nu te va lasa sa urci ijn avion si ai nevoie de pasaport special cu poza originala a iepurelui facuta nu mai tarziu de 48 ore cat despre faptul ca face multa mizerie in avion iti recomand sa duci cu tine un bax de servetele umede ca risti altfel sa iti azvarle iepurele din avion datorita mirosului si daca nu ma insel doar wizzair are permisiune pentru iepuri si poti sa imi multumesti pentru sfat