| anonim_4396 a întrebat:

daca stie cineva va rog frumos sa imi spune-ti si mie cum pot da ignore la e-mailuri de pe yahoo, adica sa nu mai primesc e-mailuri de la persoana X.multumesc!

4 răspunsuri:
| mcvlad a răspuns:

Pentru a nu mai primi mailuri de la un anumit expeditor, selectezi mail-ul, si il marchezi ca SPAM. Ai o optiune pe-acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Click pe obtiunea messager de sus si pe urma alege my availability si alege busy sau chiar sa fi invizibil pentru toti. Daca vrei sa nu mai primesti mesaje doar de la o anumita persoana atunci click dreapta pe numele sau adresa acelei persoane si alegi tot din cele doua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti in inbox; sus in dreapta ai "mobile" "options" "help" dai click spe options si selectezi "mail options" se deschide o pagina, dai click pe"spam" si acolo poti blocka orice id de la care nu mai vrei sa primesti mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu uita sa dai sus stg. SAVE, dupa ce block id happy