| rosewater a întrebat:

daca sunt student din provincie exista vreo posibilitate de cazare la Bucuresti la vreun camin sau ceva de genul pe perioada restantelor? Adica nu am unde sa stau si trebuie sa ajung la ora 9 la examene si nu am cum pentru ca eu pe drum din satul meu pana la Buc fac 4 ore si nici nu am autobuze asa devreme sa ma aduca inainte de 9 dim la Bucuresti deci exista vreun loc special pentru astfel de studenti? Sa pot sta mai multe zile

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu 30 lei pe noapte.
https://www.hostelworld.com/......rest/95251

| Bizon95 a răspuns:

Din cate stiu eu, pe vremea mea cel putin, 1-2 camine se deschid special pentru asta!
trebuie sa intrebi la facultate!

| RainbowD a răspuns:

Salut. Din ce știu eu, ar trebui să fie deschise câteva cămine pentru situații de genul, mai ales dacă sesiunea de restanțe nu este imediat după sesiunea de vară. Cel mai bine ar fi să suni la facultate și să întrebi. Eu îți vor putea răspunde exact la nelămuririle pe care le ai.