| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Dati-mi va rog un antivirus bun, care al stiti voi.Am windows 7 ultimate sp1 32bit.

Unu bun si gratis, am inteles ca cel mai bun e nod32 5 voi care mi lati recomandat.
Multumesc mult

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nod32 nu este gratuit, doar descarcarea este gratuita si are un termen de incercare, dupa aceea trebuie sa cumperi licenta.
Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| DryLeaf a răspuns:

Eu folosesc Nod32 versiunea 4, si este foarte bun. Nu am incercat alti antivirusi, dar cu acesta nu am avut probleme niciodata.
So... Nod32. happy

| Doctoru_7315 a răspuns:

Gratuit nu stiu daca gasesti full version. Eu AVG am si e foarte bun.

| Stk3r a răspuns:

AVG 2012 este foarte bunhappy.Am avut niste virusi si imediat i-a distrushappy