| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda la cine ma ajuta. Eu sunt din Suceava si am o problema in Campulung Moldovenesc. Este cineva din Campulung Moldovenesc si lucreaza la Profi din Campulung Moldovenesc? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suna-i si roaga-i sa ti le puna prin curier. Merge curierul la magazin, le ridica, si le expediaza spre tine, cu taxarea la destinatie.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt din campulung, dar pe'aproape. Ce problema ai?

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am niste documente lasate la Profi din Campulung. Cum fac sa le recuperez?

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am niste documente lasate la Profi din Campulung. Cum le pot recupera?

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu stiu. Nu cred ca vor, cred ca vor sa ma duc eu dupa ele....am sa incerc....mersi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu ce firma de curierat lucreaza Campulungul, daca poti sa imi spui

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca Fan Courier.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Buna. Sti pe cineva care lucreaza la Profi din Campulung Moldovenesc? Sau are emailul sefului de magazin? Merci

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna-i si roaga-i sa ti le puna prin curier. Merge curierul la magazin, le ridica, si le expediaza spre tine, cu taxarea la destinatie.