| anonim_4396 a întrebat:

De ce fereastra pe care o deschid este stramba? Spre exemplu cand intru in my computer colturile liniile nu sunt drepte nu formeaza un patrat, deptunghi perfect are laturile strambe. Si nu doar in my computer.

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Regleaza setarile monitorului.

| ΔH a răspuns:

Umbla la setarile monitorului.

| iulicika1414 a răspuns:

Pentru ca ai umblat la setarile monitorului si ai alec o limba sau o caracteristica pe care compu tau poate sa o citeasca gresit pentru a til face inapoi trebuie sa te duci la ''панель управления''asta o gasesti jos in stinga compului la ''пуск''. odata intrat in panaliu ista este sus pe linia de la fereastra ''панель управления''si ii aratata o sageata ''>''asa sheva dar colorata.in negru si faci click pe ea.si pui la o setare numita''все элементы панали управления''si acolo gasesti ceti trebuie pentru a reface compu la normal si dupa asta trebuie di doua ori sai faci peresagrusca eu nu stiu cum ii la tine da la mine prosta ii complicat compu si ii diferit oleac Succes

| zagred a răspuns:

Pai mereu umblu la satarile monitorului sa-l reglez si m-am saturat sa fac asta mereu si la ce a zis iulicik am deslusit eu ceva dar tot nu imi iese. Oare trebuiesa schimb monitoru? si si asa e cam vechi