| irinutsaa a întrebat:

Buna!

De ce ma trezesc atat de greu dimineata cand trebuie sa merg la scoala? precizez ca nu ma culc foarte tarziu, daca ma pun sa dorm si la 8 tot greu ma terzesc dimineata la ora 7. Ce as putea sa fac?
Vreau niste raspunsuri bune, nu in bataie de joc.
multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Incearca sa te odihnesti mai mult.
inainte sa te culci fa o baie relaxanta.si poti sa te culci si fara sa te uiti la televizor. pune-ti putina muzica (la casti nu stiu ) si incearca sa te culci devreme.sa numai stai pana tarziu.si vezi cum te trezesti a 2 zi.thinking
sper sa mearga big grin

1 răspuns:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Asa si daca te duci dimineata la scoala. incearca cand vi sa dormi putin.si dupa fa ce ti-am spus mai jos...happy