| oeg a întrebat:

de ce nu imi merge cs ul? am un laptop ff bun. 4 giga rami, procesor intel core i3, 1 giga placa video dedicata, windows 7 pe 64 de biti. daca stiti vreun cs care sa mi mearga dati mi linkul va rog:*

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Pe desktop la iconita de la cs dai clik dreapta apoi mergi la properties-si apoi la compatibility si acolo alege windows xp(service pack 3)
va merge

| Mehangief_Nicusor_1996 a răspuns (pentru userr):

Mie nu-mi apare service pack 3 ce sa fac

| userr a răspuns (pentru Mehangief_Nicusor_1996):

Alege sp2 ori direct windows xp!

7 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Oeg, Nu este din cauza PC-ului este din cauza CS-ului downloadeaza alt CS!

| gabi115 a răspuns:

Cs-ul are cerinte mici. si laptopul tau e foarte bun. probabil ca e stricat jocul. cauta pe net, alt tip si sigur va merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult uerr chiar asa a fost la mine si acum merge multumesc mult

| OnLyR a răspuns:

Counter Strike nu merge pe laptop. Doar pe PC.

| bnak a răspuns:

Salut de ce nu imi merge niciun cs imi da o eroare si am luat altu si altu la 3 cs mai dat aceeas eroare va rog spuneti-mi ce are