| anonim_4396 a întrebat:

De vreo cateva luni bune ma doare incheietura mainii, partea de sus a incheieturii. Daca ma las in palma, de exemplu daca fac flotari...nu prea pot sa ma las prea tare in ea. Nu e fracturat osul fiindca il misc destul de bine, dar cand apas, simt un fel de zgarci. Daca stau normal, nu ma doare, dar daca vreau sa imi indoi incheietura ma doare si acel zgarci nu ma lasa sa o indoi normal. Stiti cumva ce este? Vreau o idee ceva.

2 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Este entorsa. incerca sa pui pe candva sa-ti faca masaj. cu ulei. si o sati treaca

| valentina345 a răspuns:

Ai o entorsa happy nu-i nimic grav, o sa treaca peste 1 saptamana.tongue Funda?