| CarolineF a întrebat:

Deci acum mai puțin de o lună, mi-am facut cont pe Netflix. Contul l-am făcut pe cardul mamei, care l-a pierdut acum cateva zile și și-a făcut alt card la bancă. Întrebarea mea este dacă mai e nevoie sa-mi fac din nou cont pe Netflix de pe noul card sau rămâne tot contul ăla, chiar dacă acum e alt card?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ramane tot contul ala, insa va trebui sa modifici informatiile de la card cu cele noi, pentru a putea plati in continuare abonamentul.
Link: https://www.netflix.com/YourAccount butonul "Manage payment info".

| alexhadarean a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare, dar de ce sa platesti pe Netflix, cand poti face cum fac eu.
Ma uit ce seriale sunt sau filme noi si le caut pe alt site si sunt FREE!