| RebbeSstar a întrebat:

kiss Deci... am cont pe Twoo si vorbeam cu cineva... si dintr-o data mi s-a deconectat si cand am vrut sa ma conectez mi-au zis ca am contul blocat straight face Si vreau sa stiu de ce mi l-au blocat si daca e permanent sau doar pe o perioada de timp. Aveti idee?

2 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

De ce l-au blocat? Cel mai sigur pentru limbaj nepermis, fotografii indecente sau poate ca e o simpla eroare. Cel mai bine ar fi sa ii contactezi direct pe ei la suport cu aceasta problema.

| RebbeSstar explică (pentru iasicumpara):

Nu e asta... cred ca din cauza ca am scris pe profil ca am 16 ani nu 18 iar pe site e permisa varsta de la 18 in sus. straight face am primit mail de la ei si mi-au zis ca au reclamatii impotriva mea straight face deci n-am facut nimic decat am zis ca am 16 ani.