| dweq a întrebat:

Buna
deci am un tv plasma si l-am conectat la internet apoi am primit o chestie unde sicrie cu un nou browser online si am dat da, apoi dupa ce s-a descarcat a scris sa nu sting tv, si nu l-am stns dar so stins singur apoi am apasat pe telecomanda si nu o mers si la si scos si din priza nu o mers,, nu mai pot sa il aprind.
ajutoor
funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai descarcat ceva ce nu e compatibil cu acel tv, de aceia s-a blocat tot.
Ar trebui sa-l deschizi cumva sa intri la setari si sa-l bagi la setarile de fabrica, daca nu poti face asta du-l la un service si spera ca ei sa rezolve! Sunt cazuri când nu se mai poate face nimic! Bafta!