| Baiatulanonim14 a întrebat:

Buna, deci aveam 2% baterie la telefon si mi s-a închis, l-am bagat la incarcat dar se deschidea (nu de tot) si dupa iar se inchide si tot asa, acum merge dar vreau sa stiu ce s-a întâmplat.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Pai daca nu mai aveai "zeama" in baterie era si normal sa se inchida singur.
Si-a revenit cand tensiunea din baterie avea o valoare care ii pemitea telefonului sa functioneze normal.
Deci, nimic anormal.
https://www.techadvisor.com/......y-3619623/

| UserRo10 a răspuns:

Posibil mufa de incarcare uzata si nu facea contact bine

| Kiara7 a răspuns:

încearcă sa îl repornești, poate e vreo eroare. dacă nu merge, atunci nu știu care ar fi problema