| anonim_4396 a întrebat:

Deci cunosc o fata care vrea sa isi creeze un blog dar nu stie ce nume sa foloseasca haideți să o ajutam cu cate mai multe variante de nume si am sa va spun si cate ceva despre ea; o cheamă Roxana Petronela are 20 de ani, e pasionată de fotografie, e pasionată de cărții ii place sa citească, sa deseneze, sa asculte muzica, sa se plimbe, e pasionata de nails, sa socializeze cu prieteni, si incearca sa fie mereu pozitiva, e o persoană cu dizabilitate intr-un scaun cu rotile..inca nu stie despre ce sa scrie dar nu vrea sa scrie doar despre un lucru sa scrie de diferite lucruri...deci cam atat

Răspuns Câştigător
| KlArt a răspuns:

Un blog e aproape ca un jurnal; însă unul deschis tuturor. Trebuie să fie ceva personal, deci se poate folosi chiar numele autorului.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Eu am avut un blog pe Facebook,însă mi-a fost spart contul și așa l-am pierdut. Însă că idee, poate sa scrie despre viața ei, trăiri, experiențe. Să scrie ceea ce simte. Poate sa i zică "un vis ". Fiindcă asta e, un vis de a-și face un blog.

| valentinatvd a răspuns:

World of roxana