| Chérrrie a întrebat:

:*
Deci vreau ca o persoana sa nu imi vada activitatea pe facebook si m-am gandit sa o blochez. Si voiam sa va intreb daca stiti cumva daca ea va primi notificare cand voi face. O sa ii apara si ei?
Nu vreau ca ea sa vada ca am blocat-o.
Mersii.

2 răspunsuri:
| MiruFcrb a răspuns:

Nu,nu ii va mai aparea nimic in legatura cu ce faci tu, nici notificare ca ai blocat.o, nici cand vei mai posta ceva pe peretele prietenilor tai, absolut nimic din ceea ce are legatura cu tine. Dar daca va incerca sa intre pe profilul tau si va vedea ca nu reuseste, probabil isi va da seama ca ai blocat.o...

| Dana211 a răspuns:

Nu va primii nicio notificare, dar daca o vei bloca atunci nu va mai putea sa iti vada nici profilul, nici pozele nici nimic.