| 28cosmin a întrebat:

Bună dimineața!
Această întrebare este despre Facebook.

Am văzut la majoritatea sau chiar toți prietenii mei postări de genul X a devenit prieten acum 1 an sau 2 sau chiar 3 ani cu X. Cum pot face și la mine să îmi apară de cât timp am devenit prieteni pe Facebook? Deoarece la mine nu apare acest lucru. Dar la restul prietenilor mei văd postări de genul X a devenit prieteni de 1 ani, 2 ani sau chiar 3 ani.
Cum pot face să îmi apară și mie la fel ca și la restul prietenilor mei după Facebook?

Cel mai bun răspuns va primii fundă!winking.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu vad de ce ai simtit nevoia sa scrii intrebarea de doua ori, dar infine. Fa update daca e pe telefon, daca e pe pc n-ai ce face.

3 răspunsuri:
| Asly a răspuns:

Iți apare la notificări după un an, iar dacă vrei să iți apară pe peretele tău(Facebook)atunci distriubui amintirea

| 28cosmin explică (pentru Asly):

Păi asta este că nu îmi apar nimic de genul am Facebook-ul din 2014 dar nu primesc nimic de genul acela. Iar la amintiri găsesc numai ce postări am avut în trecut postate pe Facebook atâta tot.

Ce trebuie să fac să îmi apără și mie acele lucruri?

| Asly a răspuns (pentru 28cosmin):

Intră la setări, poate sunt dezactivate anumite notificării