| BandaWhite a întrebat:

Buna dimineata, este un program addemfast, iti poti face abonati, like-uri, etc, inainte imi mergea, acum numai imi merge, mi-am facut alt Facebook, mi-am stetat ce trebuie, mi-am pus pentru abonati, link-ul la id si la username, imi scrie "Facebook username does not exists, please enter valid username or id" oare de ce?

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Oare te-ai gandit ca "abonatii" si like-urile nu au nicio valoare si ce faci tu este doar o pierdere de timp pentru ca nu te ajuta cu nimic?