| COSTEL43 a întrebat:

Bună Dimineața prieteni TPU.
Am cumpărat un Windows 10 Pro pe usb. Nu mă Pricep să împart partițiile corect. Hardu are 500 GB. Am instalat dar mia făcut o singură partiție. Mulțumesc mult pentru un răspuns.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e musai să ai mai multe partiții. Mai ales pe un disc de doar 500 de GB.

| COSTEL43 explică (pentru mihai69):

Înțeleg, dar la vreo problema cu Windows-ul îmi pierd pozele și muzica salvate în c

| mihai69 a răspuns (pentru COSTEL43):

De ce?!? Și dacă te temi pentru documentele tale, ia-ți mai bine o unitate externă pe USB unde să le ții (sau să faci back-up).

| COSTEL43 explică (pentru mihai69):

Da Mulțumesc frumos.