| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU.
Am o intrebare.
Pe 30 plec in Bulgaria si as vrea sa stiu. trebuie neaparat activat Roamingul? Si acolo ma pot conecta la internet de pe telefonul mobil?

1 răspuns:
| MrT30 a răspuns:

Pentru a vorbi international trebuie activat roamingul dar pentru internet nu cred, o sa vezi si tu, si sa-l activezi scrii *100# si dai la roaming. si de acolo te descurci!big grin Daca pleci in concediu, in Bulgaria nu prea o sa ai timp de telefon, te asigur, am fost ei eu acum 1 saptamanabig grin