| xDiana a întrebat:

Buna dimineata! Vreau sa ajung la magazinul White Lady din Bucuresti,stie cineva cum ajung acolo? Am inteles ca trebuie sa cobor la piata unirii 1, dar pe la ce gura de metrou ies? Apoi pe unde o iau?

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Apare ca fiind pe Bulevardul Unirii, aproape de Piata Constitutiei. Intra pe site-ul lor, apoi da-i sa iti arate pe Google Maps. Sau esti de pe telefon si nu iti merge? Eu niciodata nu nimeresc gura de metrou pe la care trebuie sa ies si abia afara ma pot orienta. In fine, deci trebuie sa iesi cumva spre Casa Poporului, nu la Magazinul Unirea, apoi mergi pe partea dreapta a bulevardului. Ai grija, ca e dubioasa zona, chiar daca e centru.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cel mai ok prima oara este sa iei un taxi daca nu ai mai fost si data viitoare vei stii unde se afla.

| xDiana explică:

Nu sunt de acord, pentru ca, cu taxi-ul nu o sa inteleg exact pe care stradute sa intru, trebuie luate la picioare toate