| anonim_4396 a întrebat:

Buna din neatentie am blocat o cartela cosmote trebuie sa bag puk si nu mai am acea carela pe care scrie puk0-ul ce pot sa fac? va rog ajutor rapid dau funda

Răspuns Câştigător
| micutaEU a răspuns:

ESte simplu daca aiun alt telefon pe cartela COSMOTE.Suni la 1234 apesi tastele pe care trebuie si al aflii. Bagi codul puk iar dupa aia ati schimbi pinul.De exemplu pinul tau era 1234 si acum al schimbi fara sa al mai introduci al schimbi cu 4321. FUNDA?

| yul a răspuns (pentru micutaEU):

Mutumesc asa am facut it datorez mii de multumiri

| micutaEU a răspuns (pentru yul):

Nu ai pentru ce pentru asta e si TPU pentru a ajuta oameni si asa anveti si tu