| crissa20 a întrebat:

doresc sa fac si eu o comanda de la lady's mai mare ca sa zic asa si as vrea sa beneficiez de acel discount cum este la reprezentanti.stie cineva daca ma costa ceva transportul si daca trebuie neaparat sa ma inscriu ca reprezentant pentru a beneficia de reducere? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Inscrierea ca reprezentant la ladys e de fapt crearea unui cont pe site, nu e ca la avon sau oriflame! Sau cel putin asa era cand m-am inscris eu. Si primesti si catalog gratuit. Transportul e gratuit, doar daca vrei sa fie livrata comanda prin curier rapid in mediul rural costa insa doar 7, 5 ron.

| crissa20 explică (pentru mont):

Deci imi fac cont si-mi comand fara sa folosesc catalogul?