| Adinutzzaa a întrebat:

Doresc să știu cam la ce preț ajunge un tatuaj? In special, ceea ce ma interesează pe mine este un cap de leu, nu foarte mare pe spate (pe omoplat putin spre umar). Cam la ce preț estimativ credeți ca m-ar ajunge, având in vedere ca nu vreau sa fie foarte mare? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Cred ca in jur de 300 de lei. Ideea e ca pretul tatuajului e pe ora, gen 200 lei/h. Cel puțin așa am dat eu pe un tatuaj in Bucuresti. Acum depinde de cat timp va lua sa ti l faca, pentru ca daca vrei colorat, cu umbre, etc, pretul mai crește pentru ca cere mai mult timp

| Mad1 a răspuns:

Nu mai mult de 500 lei cam asa...