| ciprianlica21 a întrebat:

Doresc sa va intreb daca dupa ce termin liceul adica tocmai ce am terminat liceul si m-am inscris la facultate in Cluj mai exact la fsega si am intrat la taxa si am acceptat si am platit si un sfert din taxa si tocmai am devenit student numai ca acum imi pare rau ca am mers la Cluj si doresc sa ma inscriu la Bucuresti. Intrebarea mea este : pot oare sa imi retrag dosarul de la Cluj sa primesc partea din taxa care am platit-o si in septembrie cand incepe sesiunea 2 sa ma inscriu la Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu prea mai dau banii incasati, dar cel mai sigur poti sti daca-i intrebi pe ei, fiecare facultate are regulile proprii, sa nu primesti informatii eronate de pe aici. Pe site-ul lor este postat regulamentul de admitere, la pag. 4, Sectiunea 4 se ocupa de taxe http://econ.ubbcluj.ro/......202014.pdf

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu, nu ai cum din cate stiu eu. Deja inscrierile sunt facute. Poate ai o sansa in perioada dintre semestre dar la Bucuresti nu e usor sa intri in timpul anului. Ai putea sa faci un an acolo si la sfarsit sa vi la Bucuresti.