| IonutzDaAla a întrebat:

Buna,E bine sa ma duc la liceul militar?big grin : am pus aceasta intrebare deoarece doresc sa ma duc din clasa a 9-a la liceul militar din Campu Lung Moldovenesc. Vreau sa stiu si eu daca sunt grele probele ...si cu ce medie se intra...big grin, daca ai conditi, si mai multe detalii decat de pe siteul lor va rog.

Multumesc tuturor., Funda cerui care
imi raspunde.big grin

Răspuns Câştigător
| Anonimous55 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu am vrut sa dau la liceul militar dar multi mi-au spus ca este foarte greu si ca daca ar putea ar da oice sa iasa de acolo.Probele nu sunt foarte grele decat ca trebuie sa fii foarte atent.bun la sport..si daca iei probele sportive si cele psihologice mai conteaza si testele grila la mate si romana insa am o colega care maine va da aceste teste si a mai facut in clasa cu diriga si nu sunt foarte grele.Media depinde daca esti fata iti trebuie cam un 9, 9 si ceva insa daca esti baiat se intra si cu 8 sau 8 si ceva (dupa nume cred ca esti baiat). Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: