| 9089 a întrebat:

eu la facebook am cronologie si vreau sa imi schimb numele si nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| lariistyles69 a răspuns:

Buna...sus de tot scrie numele tau langa.Cauta prieteni si apoi scrie ACASA si e o sageata, apasa pe ea si scrie mai jos Setarile Contului si acolo, iti schimbi numele. Sper ca te-am ajutat. Funda :*

2 răspunsuri:
| Numb a răspuns:

Buna...vezi ca numele de pe facebook nu merge schimbat decat de 2 sau 3 ori.
Du-te sus la sageata aia de langa Acasa, da-i click pe ea si da la setarile contului.Acolo o sa vezi numele si o sa iti apara in dreptul lui in dreapta cum te duci cu sageata pe el SCHIMB si acolo iti scrii tu numele.

| Deea_Maria_1989 a răspuns:

Nu conteaza ce tip de profil ai.Du-te sus la sageata aia de langa Acasa, da-i click pe ea si da la setarile contului.Acolo o sa iti apara numele si o sa vezi in dreptul lui in dreapta cum te duci cu sageata pe el Schimba si iti scrii tu numelehappy