| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Bună, eu vreau sa ma duc la liceu pe profil de filologie. Îmi doresc sa devin stewardesa. Pot ajunge stewardesa dacă întru pe filologie, vreau răspunsuri sigure și ce facultate as putea urma după. Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Profilul de filologie este cel mai indicat in cazul tau si sa inveti foarte bine o limba straina, cel mai bine engleza.
Nu este nevoie de nici o facultate, doar de conditii bune fizice si psihice. Dupa acceptare vei urma un curs.