| Lina1993 a întrebat:

exista in Romania vren cabinet stomatologic dispus sa realizeze constructie de prelungire a caninilor? ca in clipul acesta:https://www.youtube.com/watch?v=ptKWfXRxd4U
Am cautat si am gasit doar in strainatate. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AllieAyl a răspuns:

Buna,nu vreau sa te descurajez dar de ce ai dori sa faci asta? Nu arata deloc bine, parerea mea. Poate mai incolo te vei plictisi de lucrul pe care vrei sa il faci.Stiu ca poate vrei o schimbare dar iti vei strica dantura mai ales daca vei vrea sa iti scurtezi inapoi caninii.Trebuie piliti si se strica smaltul.
PS Sa nu te superi pe mine.Am spus doar ce parere am.
Sper sa iti gasesti happy Succes

| Lina1993 explică (pentru AllieAyl):

Buna, nu-i nicio suparare. Nu vreau sa-i fac foarte lungi, doar cu cativa mm fata de restul dintilor din fata. Sa fiu totusi "prezentabila" cand ies in lume. Si nu cred ca as putea sa ma plictisesc de ceva ce imi place cum arata, e la fel ca la tatuaje, mi le-am facut pentru ca sunt frumoase, le consider arta si e ceva iesit din tipar, asta caut. Se pliaza chestiile astea foarte bine cu stilul meu si personalitatea mea. Plus ca e o dorinta pe care o am de aproximativ 8 ani si la 25 de ani, am spus ca din moment ce nu-mi da pace ideea, as vrea sa o pun in aplicare. Multumesc oricum de opinie happy