| IoanaAndreeaIon a întrebat:

Help!
Aș dori să mă angajez call center la un magazin de haine! Inainte sa mă prezint acolo as vrea sa stiu tot ce ar trebui sa fac! Nu am mai lucrat niciodată! Va rog! Funda

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa te cheme ei la interviu daca te vor angaja, si te invață ei tot, ce varsta ai?

| StrongHeart a răspuns:

La interviu trebuie sa fii prezentabila, sa vorbesti deschis, sa spui unde ai mai lucrat, sa spui ce atuuri ai, sa-i convingi ca esti omul potrivit pentru ce cauta ei.
Daca nu ai mai lucrat le spui ca nu ai experienta dar esti dornica sa inveti.Important e sa le faci o impresie buna.
Succes!