| talentul a întrebat:

ieri mi s-a furat contul de yahoo mail(schimbata parola) eu nu mai stiu datele alea de siguranta in fine... pe alt email al meu am primit niste spamu-uri chiar de pe adresa mea veche furata, ce pot face sa imi recuperez id-ul? am dat la headers si am cred ca stiu ip-ul hakerului. ce pot face?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci plângere la cei de la Yahoo.
Pa, pa.

| talentul explică (pentru Legiuitoarea):

Problema este alta...cand vreau sa ma loghez imi cere sa imi confirm identitatea...iar mailul pe care trebuie sa vina mailul de siguranta a fost schimbat,,, si nu imi pot confirma identitatea

| Toti2013 a răspuns:

Fa-ti alt cont de yahoo

| talentul explică (pentru Toti2013):

Usor de zis cand acela il aveam de 5 ani cel putin cu o gramnada de contacte etc.

| ovidel20 a răspuns:

Te ajut eu contra cost