| ioana2200 a întrebat:

imi poate spune cineva cand imi descarc ceva de pe internet pe mobil daca imi apare pe factura ce am descarcat?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Evita asa ceva.Cel mai bine descarca clasic acasa pe comp si apoi cu un cititor de card, cablu etc transfera pe telefon.De pe net direct in telefon iti poti virusa si defecta apoi telefonul.Succes si fii prudenta,virusii sunt perfizi stau intr-o inocenta poza cu pisicute,flori, melodii, programele mici si aparent inofensive.

| Dash a răspuns:

Nu

| iFollowRivers a răspuns:

Nu iti apare pe factura...se poate vedea doar prin o cerere la firma de telefonie, de catre titularul abonamentuluihappy

| caractere a răspuns:

Nu iti apare ce anume ai descarcat.