| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cam ce distanta este de la gara din Cluj la aeroport Cluj? Cat timp fac cu taxiu? va multumesc

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Gara e aproximativ la un capat al orasului, aeroportul la celalalt capat. Cu taxiul faci vreo 10 minute, daca nu prinzi orele 7-8 sau 15-16. Daca prinzi intervalul asta, timpul se cam poate dubla. Ca si distanta, nu stiu sa iti spun exact, dar aproximativ 8-10 kilometri intre gara si aeroport.

1 răspuns:
| iEmonel a răspuns:

23 minute.