| scortisoara_1735 a întrebat:

Imi puteti spune si mie de ce nu pot sa raspund la intrebari?
adica nu-mi apare raspunsul sad

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar cu o mica intarziere pe site (0-15 minute). Dureaza, pana se actualizeaza datele. Trebuie sa ai putina rabdare. Toate raspunsurile tale vor aparea in scurt timp.
Numai bine!

| Foca a răspuns:

Buna. raspunsul nu apare imediat trebuie sa astepti ceva vreo 6-8 mine. Funda pls

| larousee a răspuns:

Iti va aparea in cateva minute, probabil dupa ce se reactualizeaza pagina. sau am gasit aici pe site urmatoarea varianta:
#
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor mai noi pe site si cele anonime, temporar nu vor fi vizibile decat autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

| Bogdantatiana1401 a răspuns:

Poi asa credeam si eu dar raspunsul apare...iti scrie colo cu verde dupa ce il postezi multumim de raspuns sau ceva de genu dar iti apare daca mai intri odata la intrebare il vezi si app tot la contul tau iti apare dupa ceva timp ca asa imi apare si miehee hee Bafta!

| Foxitaa a răspuns:

Buna:*nici mie nu imi apare imediat dupa ce il dau... dar pana la urma apare acolo...winking

| Foxitaa a răspuns:

Dar dupa ce dai raspunsul tau iti scrie ceva de genu iti multumim pentru raspunsul tau? daca da, inseamna ca va aparea mai tarziu... daca nu inseamna cu nu ai verificat e mailulhee hee

| Rάđü a răspuns:

Iti apare dupa un timp raspunsul.