| Marian_3527 a întrebat:

imi spune si mie cineva unde gasesc teme pentru SE c905 care isi schimba pictograma la >meniu? toate temele care le am au aceeasi pictograma la meniu.pana acum nu am gasit teme care-si schimba pictograma din meniu.se gasesc asemenea teme? va multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Singura solutie este sa il modezi da e f greu si atunci se schimba tot la el poti sa-l faci sa schimbi pictogramele schimbi driverele la sunet camera display etc. poti sa-l faci sati citeasca avi bagi codecuri in el am vazut asta pe multe Sony Ericsson modele diferite da sa nu incerci sa faci asa ceva la el o sa il strici sigur.toti o satiraaspunda ca mine da-mi si mie funda:d

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici teme pentru telefonul tau care iti schimba si pictogramele
http://www.umnet.com/mobile-themes/0-1801-0-SE_themes_240x320-0 (ai mai multe pagini acolo)
Bafta!

| Roshuboy1991 a răspuns:

Sal. Ai incercat pe mobile9.com?