| pepenerosu a întrebat:

Buna!happy imi spuneti si mie cum pot sa pun o poza intr-un comment la profil la hi5? De exemplu la un concurs de poze...tongue Mersi!:* Si ma refer la o poza care o am eu in album...

Răspuns Câştigător
| Antonia19989 a răspuns:

Te duci la poza respectiva, si deasupra pozei vei vedea ca scrie 'Afisare linkuri pentru fotografii'. Apesi acolo, si dai copy la a doua varianta. iar dupa dai paste cu codul respectiv intr-un comment sau unde vrei tu happy

2 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Iti pui imaginea dorita pe un site gen http://imageshack.us/ apoi copii linkul pentru HTML intr-un comment... Succes.
P. S. E necesar sa ai poza in calculator pentru ca nu se pot lua poze direct de pe hi5.

| Puiutz a răspuns:

Bunabig grin
Te ajut eu.
Mergi la poza respectiva care vrei sa o pui de pe hi5 --> dai deasupra pozei pe "Afişare linkuri pentru fotografii" iti intra un patrat si la " HTML pentru clic " ai codul pozei.
Sper sa te descurci.
Pa, pa.