| Aurelian-Cosmin_Rus_1976 a întrebat:

Imi tot apare pe telefon "UI sistem s-a oprit" asa ca am cautat mai multe solutii iar doua dintre ele imi spuneau sa sterg cache la aplicatii sau sa resetez telefonul la setarile din fabrica. Le-am facut pe amandoua si nu a functionat niciuna. Alte solutii?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Resoftare.

| zapamoldoveanu a răspuns (pentru mihai69):

Este o eroare de la ultimul update google,,,, resoftarea e ultima solutie...

| coco4782 a răspuns:

Dezactiveaza aplicatia google din setari. Asta am facut eu acum cateva secunde.

| zapamoldoveanu a răspuns:

Pentru moment dezinstaleaza actualizarile aplicatiei google si opreste actualizarile automate o perioada,.se pare ca ultimul update are o eroare... sper sa se rezolve curand,,, mult succes,,, la mine a mers pe toate cele 3 telefoane Samsung