| Lorelei_8102 a întrebat:

Buna imi ziceti cea mai faina pensiune turistica din Transilvania?

Răspuns Câştigător
| western a răspuns:

Iti recomand cu caldura un hotel excelent de la cota 1500 din Sinaia, privelistea este de vis si daca ai putin noroc o sa aveti si animale de companie.cativa ursi, dar aasta e alta poveste laughing.

3 răspunsuri:
| Lorelei_8102 explică:

Dar despre Poiana Brasov ce imi puteti spune?

| ioana1704 a răspuns:

Depinde ce zona vrei sa vizitezi. Iti recomand Pensiunea turistica Alex din satul Mara, jud Maramures. Eu am fost vara acolo si e superb. Au si Pastravaria lor. De acolo poti sa mergi sa vizitezi Sighetul Marmatiei, Viesu, Borsa etc. Acum de Craciun la Sighet e festivalul Sarbatorilor de iarna!

| trancec a răspuns:

Frumoasa este una dintre statiile balneoturistice cele mai frecventate din zona.
Se afla in partea estica a Transilvaniei, aproape de drumul care duce la pasul Ghimes, la 11 km de Miercurea Ciuc.